Hej piękne!:) Dzisiaj chciałabym Wam co nieco opowiedzieć o szczotce Marki Olivia Garden. Z racji tego że Handsomemen na jakiś sposób zajęli się moimi włosami, mogłam się cieszyć z możliwości czesania się tą szczotką :) :D

Przejdę do rzeczy.
Szczotka wygląda tak:

Olivia Garden Ceramic Ion XL PRO VENT to antystatyczna szczotka do stylizacji włosów. Posiada korpus z ceramiczną powłoką o dodatniej jonizacji i szpikulec do robienia przedziałków.

Co mogę o niej powiedzieć?:) Na początek powiem że jest bardzo wygodna i dobrze trzyma się ją w dłoni. Bardzo dobrze rozczesuje włosy, spodziewałam się że będzie jej szarpać, a ani razu nie doszło do takiej sytuacji. Włosy są po niej gładkie i pięknie ułożone. Nie elektryzują się, chyba że cały dzień chodzimy w poliestrze i okiełznać ich się nie da ani trochę.
Jest duża, ale to dobrze, bo rozczesuje większe partie włosów. Bardzo łatwo wyciągnąć z niej włosie które zostało na korpusie podczas czesania, można ją wyczyścić pod bieżącą wodą będąc pewnym że wszystko popłynie wraz ze strumieniem :)
Robienie przedziałków dołączonym szpikulcem również nie jest trudne :)

Szczotkę tą polecam osobom z puszącymi się włosami. Potrafi je ona doskonale okiełznać i wygładzić fryzurę. Włosy po czesaniu tą szczotką są gładziutkie i miłe w dotyku :)
Szczotkę Olivia Garden znajdziecie TU. Cena jest zbliżona do ceny TT z "przykryweczką". Polecam serdecznie :)