Ostatnimi czasy do makijażu używam tylko tych produktów, których dobrej jakości jestem pewna w 100%. Gdybym miała wymienić te których używałam, to nie chciałoby się Wam tego czytać. Dzisiaj przyszła pora na to, abym napisała Wam co nie co o makijażu moich brwi - o tym jak go wykonuję i jakiego kosmetyku używam do tej czynności.
Swoje brwi malowałam różnej maści kredkami i brązowymi cieniami do powiek, podkreślałam żelami. Zawsze było jednak tak, że wszystko mi się rozmazywało, albo dziwnym trafem znikało z brwi które dalej były słabo podkreślone. Potem zaprzestałam jakiegokolwiek podkreślania ich, a niedawno postanowiłam dać im szansę. Z pomocą przyszedł zestaw do podkreślania brwi Sleek brow KIT.


Cienie Sleeka już na dobre zagościły u mnie w kosmetyczce i na pewno ich nie zmienię ponieważ są świetne. Tego samego oczekiwałam po tym zestawie do brwi i byłam pewna tego, że mnie nie zawiedzie.


Zanim jednak wyrażę swoją opinię, pozwolę sobie pokazać Wam, jak podkreślam swoje brwi gdy robię całkowity makijaż twarzy.


W pierwszej kolejności przeczesuję brwi szczoteczką. Jest mi wtedy o wiele łatwiej nałożyć kosmetyk.


Drugim krokiem jaki wykonuję jest nałożenie cienia. Uważam, że przy naturalnym makijażu ten krok całkowicie wystarczy, ale proponowałabym jednak nałożenie odrobiny wosku dla utrwalenia cienia.


Trzeci krok to nałożenie wosku i wykonturowanie brwi. Łatwo przesadzić więc trzeba to robić ostrożnie, chyba że ma się idealny kształt brwi. Ja niestety takiego nie posiadam więc jest mi ciut trudniej, mimo wszystko jestem zadowolona. Oto efekt!:)

Jaka jest moja opinia?

Oceniając ten produkt biorę pod uwagę ogół kosmetyków do podkreślania brwi jakich użyłam w przeciągu kilku lat, jakość produktów Sleeka jakie posiadam oraz trwałość makijażu brwi jaką zapewnia mi ta paletka.
Porównując Sleek brow KIT z kredkami, cieniami i żelami jestem w stanie wyrazić naprawdę dobrą opinię. Po pierwsze, dzięki woskowi w zestawie utrwalam cień na łuku brwiowym - nie ma opcji, żeby ten jakimś cudem mi z niego zniknął. Po drugie, włoski choć potrafią się skleić, to nie są tak posklejane jak przy użyciu żelu gdy robiły mi się strączki. Po trzecie, kolory są idealnie dopasowane do koloru moich włosów i wszystko zgrywa się w jedną całość.
Po czwarte, jeśli robicie makijaż do zdjęć, to tym produktem naprawdę dobrze podkreślicie brwi - nie będziecie wyglądać 'niewyraźnie'.
Paletka wydaje się być wydajna i myślę że starczy mi na długo. W zestawie są dwa pędzelki oraz przydatna pęsetka. Polecam :)

Swój zestaw zamówiłam w sklepie internetowym Lady Make Up.