Zawsze bardzo podobały mi się spodnie z przetarciami, jednak nigdy nie mogłam znaleźć takich które by mi odpowiadały. Przetarcia były albo za duże, albo za małe, lub ze spodniami było coś nie tak...
Jakiś czas temu pomyślałam, że przydałyby mi się ciemne, taliowane jeansy... Gdy jednak je przymierzyłam, wydały mi się nijakie... Na dodatek odnosiłam wrażenie, że pomimo ciemnego koloru moja pupa jest w nich optycznie większa. Spodnie miały mieć rozmiar 36, przyszły 34... I co najdziwniejsze, okazały się za duże!
Spoglądałam tak w lustro i zastanawiałam się czy ich nie oddać ale przyszedł mi do głowy pewien pomysł... Zaczęłam szukać inspiracji, przygotowałam nożyczki do paznokci, delikatny papier ścierny, wybielacz... Bałam się trochę przerabiać te spodnie bo myślałam, że je zniszczę. Jednak postanowiłam zaryzykować i z dużą ostrożnością zabrałam się za nie. I gotowe! Oto moje idealne boyfriend jeans.


Nie mogę się doczekać kiedy zrobię z nimi jakąś stylizację. Leżą naprawdę super a materiał moim zdaniem jest naprawdę świetny!


Spodnie pochodzą z 6ks.