Za każdym razem gdy zbliża się kolejna pora roku, robię nową listę must have. Zazwyczaj dotyczy ona ubrań ale mam też chrapkę na inne rzeczy takie jak sprzęt elektroniczny czy rzeczy do domu które koniecznie powinny się znaleźć pod naszym dachem. W dzisiejszej liście must have możecie jak zawsze zobaczyć ubrania, ale także sprzęt czy coś do dekoracji mieszkania.


Uwielbiam delikatność i elegancję ale także przywiązanie do wygody dnia codziennego co można zauważyć w moich stylizacjach. Ubrania jakie zakładam na siebie doskonale reprezentują te cechy. Tej wiosny stawiam na delikatne kolory i kobiece fasony a elegancji doda mi czerń z której nigdy nie zrezygnuję!
Jeśli chodzi o biżuterię, od jakiegoś czasu preferuję nie tylko delikatne łańcuszki ale i bardzo kobiece kolie! Uważam, że dodają niezwykłego szyku i sprawiają, że stylizacja nabiera charakteru.
Jednak zdecydowanie największym i najbardziej upragnionym must have jest nowy obiektyw! Choć standardowy KIT nie jest zły i dzięki niemu mogę zrobić naprawdę fajne zdjęcia, to jak dla mnie jest za ciemny a ja sama potrzebuję czegoś co fajnie ostrzy pierwszy plan i dobrze rozmazuje resztę.

1. Biała marynarka / Sheinside (tutaj)
2. Niebieska koszula / Sheinside (tutaj)
3. T-shirt z nadrukiem / Sheinside (tutaj)
4. Świeca / IKEA
5. Kopertówka / Sheinside (tutaj)
6. Kremowa spódniczka / Sheinside (tutaj)
7. Obiektyw stałoogniskowy Canon EF 50 mm f/1.8 II
8. Kolia / Sheinside (tutaj)
9. Delikatny łańcuszek z serduszkiem / Sheinside (tutaj)


Dopasowana, elegancka sukienka to zdecydowanie jedna z rzeczy jaka jest mi w tym roku potrzebna bowiem przyda się na ważne wyjście! Reszta rzeczy to coś do noszenia na luzie, a jeśli chodzi o spódniczkę to bardzo chciałabym znaleźć coś z neoprenu.
Robot kuchenny jest wspólnym must have moim i Damiana. Bardzo chcielibyśmy mieć Kitchen Aid i mamy nadzieję, że za jakiś czas będziemy mogli spełnić to marzenie!

10. Dopasowana sukienka z koronką / Sheinside (tutaj)
11. Luźna bluzka w paski / Sheinside (tutaj)
12. Dżinsowe szorty / Sheinside (tutaj)
13. Czarna spódniczka / Sheinside (tutaj)
14. Lustrzane okulary / Sheinside (tutaj)
15. Robot kuchenny / Kitchen Aid Artisan

A Wy macie swoje must have na tą wiosnę?:)