Od zawsze uwielbiałam miejsca o nieco mrocznym klimacie. Żywozielona, liściasta, ciemna puszcza jest jednym  z takich miejsc w którym mogłabym bez przeszkód spędzić jeden dzień. Takie miejsca są na swój sposób pociągające, bardzo szlachetne i majestatyczne, ich urok sprawia, że chce się wejść i odkrywać ciemne zakamarki bez końca...Wczoraj jednak musiałam się nacieszyć parkiem w centrum miasta, a szkoda, bo teraz jest idealna pora do tego by buszować w ciemnym lesie. No ale nic.
Cóż mogę powiedzieć o wczorajszej stylizacji? Na pewno to, że minimalizm i prostota są u mnie na pierwszym miejscu jeśli chodzi o jakikolwiek ubiór. Nie lubię przesytu, barw nie może być za dużo, a współistniejące ze sobą muszą tworzyć zgraną całość! Wzory i fasony nie mogą być przekombinowane a ja muszę się czuć dobrze w tym co mam na sobie. Biel i czerń to zdecydowanie najprostszy, a zarazem najlepszy wybór na wiosenny dzień. Piankową spódnicę uzupełniłam bluzką w paski i szpilkami które mam zamiar rozchodzić przed zbliżającym się weselem. Całość dopełnił klasyczny zegarek który mogłabym nosić do wszystkiego. Myślę, że spodoba się Wam to zestawienie ponieważ raczej nie ma osoby która nie lubi połączenia bieli i czerni w stylizacjach:)

bluzka Pimkie / spódnica CHOIES (tutaj) / torebka i szpilki @ / zegarek Wellington


Jak widać, obcięłam włosy! Muszę Wam powiedzieć, że od jakiegoś czasu ich końcówki były w gorszym stanie - stały się suche i matowe... A że kiedyś miałam grzywkę i ta grzywka mi odrosła a do tego urosły nowe włoski, to zaczęłam zauważać tą różnicę - po prostu na końcach włosy były rzadsze, a za łopatkami widać było tą różnicę w gęstości mojej czupryny. Stwierdziłam, że to wygląda słabo... i postanowiłam je skrócić. Włosy obcięła mi jak zwykle moja niezawodna mama:) "Pod nóż" poszło 10 cm a fryzura automatycznie zrobiła się gęstsza - powiem Wam, że nie czuję się jakoś źle z tym, pozbyłam się pewnego balastu a do ramion włosów nie obcięłam, więc tragedii nie ma;D Końcówki moich włosów stały się jakieś takie mięsiste, a i ja lepiej się czuję!:D Z efektu jestem jak najbardziej zadowolona;D:D:D

Miłego dnia!:D