Grudzień coraz bliżej, szał zakupów jest coraz większy bo wszyscy powoli zaczynamy rozglądać się za prezentami. Masa sklepów ma w swojej ofercie różne upominki... Mowa tu m.in. o H&M, Sephorze, TK Maxx, a także... Bonprix! Z okazji nadchodzących świąt marka zaproponowała mi stworzenie listy TOP 5 prezentów na święta (i nie tylko!). Co wybrałam?1. Przede wszystkim złote ozdoby. Bardzo spodobały mi się złote renifery i zawieszki w kształcie gwiazdek. Uwielbiam zawieszki, uwielbiam ozdabiać wszystko co jest w domu. Przed świętami dostaję małpiego rozumu.

2. Narzuta i poduszki w świąteczny print. Koniecznie czerwone.

3. Poduszki. Bo zaraz za kubkami i magnesami to jeden z takich upominków, który najbardziej kojarzy się z sytuacją w której jesteśmy obdarowani.

4. Szary kombinezon, a jak większość mówi - śpioch dla dorosłych. Prezent całkiem w dechę zwłaszcza, jeśli lubicie chować się wieczorami pod kołdrą.

5. Świecznik. Upominek dobry zawsze i wszędzie. Użyteczny, nie leży, nie kurzy się a cieszy oko.Zachęcam Was do zapoznania się ze świąteczną kampanią Bonprix. Może Wy też znajdziecie coś dla siebie?

* Wpis powstał w ramach współpracy z marką Bonprix.