WEEKENDOWY MISZ MASZ

17 marca 2016


Przemyśleń ciąg dalszy. Dzieje się dużo, nawet bardzo! Czuję się troszkę zagubiona, może nawet lekko spanikowana. Pewne jest to, że powoli wyrywam się ze swojej strefy komfortu. Nie mówię, że tej strefy nie lubię, ale zdecydowanie fajnie jest gdy dzieje się coś nowego. W pewnym sensie o stabilizacji nie ma mowy, ale w moim wypadku jest to fajne i bardzo ekscytujące.
Tak btw. - koniec laby! Mój trzydniowy weekend się skończył, i pora wrócić do obowiązków. Świetna pogoda dopisuje, co zdecydowanie wprawia mnie w dobry nastrój. Nawet Warszawa nie wydaje się taka paskudna, gdy jest ładnie :) Dobrze jest znosić trudności gdy słońce świeci mocno. Naprawdę!

bluzka TUTAJ   /   spodnie bezmarkowe   /   kurtka Shein   /   torba TUTAJ   /   szal @   /   buty Calvin Klein2 komentarze

  1. Uwielbiam tu zaglądać,zawsze tak przejrzyście i cudowne stylizacje,w sam raz na mnie :* buźka Marta i czekam na więcej ;)

    OdpowiedzUsuń

Miłe, ciepłe słowa a także szczera, kulturalna, i przede wszystkim - konstruktywna krytyka - wszystko jest dozwolone. To motywuje mnie najbardziej w blogowaniu!:)

Chamstwo i obraźliwe teksty lądują w koszu od razu.

Latest Instagrams

© Kreuję swoje życie • Lekka strona lifestyle'u młodej mamy. Design by Eve.