Shein ottd na wycieczkę po Brooklands Pleasure Park

11 sierpnia 2016

http://goo.gl/bVHV5v


Zwiedzania ciąg dalszy. Jestem tutaj już prawie 3 tygodnie i choć w tym okresie miałam potencjalnie dużo czasu na zwiedzanie wszystkiego to powiem Wam, że to... bujda. Wcale go nie mam, nawet nie mam ochoty na zakupy i planowanie shoppingu w Primarku w Brighton. Wyznam Wam, że w sumie nawet nie chce mi się tam jechać, bo wolę co parę dni opalić się i korzystać z fajnej wakacyjnej aury niż robić zakupy. Oczywiście chętnie kupiłabym sobie fajne kapcie, kubek, bieliznę czy akcesoria do domu... Ale póki co za bardzo jestem zajarana słodyczami, żeby spojrzeć na coś innego.
Dziś mam dla Was zdjęcia przedstawiające mój strój dnia w Brooklands Pleasure Park. Jest to miejsce w Lancing, bardzo ładne i na swój sposób urokliwe... Szliśmy tam piechotą przez około 30 minut, i choć walczyliśmy z porywistym wiatrem i solą morską na ustach (nie było tak strasznie, próbuję tylko utrzymać dramatyzm sytuacji!), to dotarliśmy do Lancing bez szwanku. Potem wystarczyło przejść 10 minut piechotą, i już byliśmy na miejscu.
Muszę Wam powiedzieć, że gdyby nie nasz piękny Park Łazienkowski, to uznałabym, że park w Lancing jest jednym z najładniejszych miejsc na świecie jeśli chodzi o rekreację. Dużo miejsca do wypoczynku, genialny plac zabaw dla dzieci i ogromny trawiasty teren - to wszystko zrobiło na mnie wielkie wrażenie. To doskonałe miejsce na piknik czy gimnastykę. Nie uświadczycie tam śmieci na trawniku i co najgorsze, psich kupek, bowiem idąc parkiem bardzo często można napotkać śmietniki przeznaczone na psie kupki. Rozwiązanie bardzo dobre i jak najbardziej normalne. Bardzo żałuję, że w Warszawie wciąż jest z tym problem. Ale szczerze - większy problem jest z właścicielami psów aniżeli ze sprzątaniem psich nieczystości.
Wracając do miejsca w którym zrobiliśmy zdjęcia - wkrótce ponownie wybierzemy się na wycieczkę, i przygotuję dla Was wpis pełen zdjęć tego miejsca i fajnych detali. Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć i ściskam Was mocno!

kurtka TUTAJ   /   sukienka TUTAJ   /   torebka TUTAJ   /   trampki McArtur TUTAJ  /   zegarek Daniel Wellington


http://goo.gl/l3XyrW
http://goo.gl/QBLR2k
http://goo.gl/QBLR2k
http://goo.gl/bVHV5v

2 komentarze

Miłe, ciepłe słowa a także szczera, kulturalna, i przede wszystkim - konstruktywna krytyka - wszystko jest dozwolone. To motywuje mnie najbardziej w blogowaniu!:)

Chamstwo i obraźliwe teksty lądują w koszu od razu.

Latest Instagrams

© Kreuję swoje życie • Lekka strona lifestyle'u młodej mamy. Design by Eve.