Stylizacja na spacer po plaży • Co nie co o wycieczce do UK

1 sierpnia 2016Wycieczka do UK to z pewnością jedna z okazji do poznania świata. Okazja do sprawdzenia, jakie miejsce jest dobre do życia, do poznania różnych atrakcji, nowych smaków czy ludzi. Choć tak naprawdę od dziecka marzyłam o wyjeździe do USA i Anglia nigdy nie leżała w kręgu moich zainteresowań, to postanowiłam skorzystać, bo patrząc na to, co się dzieje na świecie, nigdy nie wiadomo, czy taka okazja może się powtórzyć. Jestem tu krótko i dopiero poznaję to i owo. Prawdę mówiąc, na ten moment, jak dla mnie, najciekawsza jest tutaj plaża. Muszę Wam powiedzieć, że nigdy nie widziałam plaży, która składałaby się wyłącznie z kamieni i muszelek. Jestem bardzo zaskoczona, bo przyzwyczaiłam się do miękkiego piasku na polskich plażach, i choć kamienie trochę drapią, to nie jest źle. Tak na marginesie, jeśli ktoś lubi kolory z gamy barw nude, to będzie się tu świetnie czuł! Kolory, jakie dominują na tej plaży (poza zmienną barwą morza), to różne odcienie bieli, beżu, brązu, a nawet różu. Plaża jest całkiem przyjemna i choć kamienie są dla mnie nowością, to jestem w stanie bez problemu się przyzwyczaić. Nie da się jednak nie zauważyć jednej rzeczy — bardzo tu wieje. Choć pogoda nie płata figli i zazwyczaj jest dość przyjemnie, to wiatr jest dość odczuwalny. Ale powiem Wam jedno — identycznie jest nad Morzem Bałtyckim, więc nie jest to dla mnie nic szczególnego. Choć taki wiatr bywa dokuczliwy, to ma jedną, bardzo dużą zaletę.
Można się ekspresowo opalić.
Dzisiaj dość skromnie, ale jeszcze przyjdzie czas na więcej. Małym pozytywem jakim jest ekspresowa opalenizna, kończę dzisiejszy wpis i zostawiam Was ze zdjęciami. Koniecznie wpadnijcie na mój INSTAGRAM, gdzie codziennie dodaję zdjęcia i informuję o nowościach. Jeżeli jesteście ciekawi, to zapraszam Was do zaobserwowania, a tymczasem idę, bo mam parę rzeczy na głowie. Ściskam!

Kilka słów o stylizacji • Na wycieczkę w wietrzny dzień po plaży nie ma co się stroić, dlatego postawiłam na coś wygodnego i przede wszystkim - buty na grubszej podeszwie. Jeśli zdarza Wam się chodzić po kamieniach to dobrze wiecie, jak ważne jest obuwie dobrze chroniące stopy. Te tenisówki spisują się znakomicie!

kurtka TUTAJ   /   bluzka no name   /   spodenki lumpeks, podobne TUTAJ   /   buty TUTAJ


http://goo.gl/7LzR1N
http://goo.gl/Ca4k29

Latest Instagrams

© Kreuję swoje życie • Lekka strona lifestyle'u młodej mamy. Design by Eve.