CZYTANIE ROCZNE Z KART TAROTA NA MIŁOŚĆ ♡ 2022 • Bliźnięta • Waga • Wodnik •

14 grudnia 2021

Przed nami kolejny trygon, a dokładniej trygon powietrza. Dziś biorę pod lupę znaki żywiołu powietrza i mam nadzieję moje Wagi, Wodniki i Bliźnięta, że będzie to dla Was coś przydatnego. Z tych trzech znaków Waga ma konkretny przekaz, ale przyszły rok u Wagi może być naprawdę zwariowany. Wodnikom i Bliźniętom zdecydowanie polecam wizytę u terapeuty, bo wyczuwam spory ból emocjonalny który zdecydowanie jest do wyleczenia, zwłaszcza, jeśli macie toksyczne relacje od których ciężko jest się Wam uwolnić. Zanim przejdziecie do swoich przekazów przypomnę stamdardowo - może się zdarzyć, że coś może z Wami nie rezonować, więc w takim wypadku musicie sprawdzić swój ascendent, księżyc i Wenus. Niektórzy tarociści mówią, że warto zobaczyć również w jakim znaku siedzi Mars, więc jeśli jesteście dociekliwi to warto sprawdzić. Mam nadzieję, że moje przekazy będą dla Was przydatne i pomogą Wam, jeśli znajdziecie się w trudnej sytuacji.
źródło zdjęcia WeHeartItBLIŹNIĘTA


Uwaga Bliźnięta, bo u Was pokazuje się to, że nie zakańczacie tego, co powinno zostać już zakończone. Nie ma u Was ani nowego początku w tej relacji, ani nic co by Was specjalnie zachwyciło, za to pokazują się u Was pyskówki i gówniarskie zachowania, ale uwaga, bo nie Wasze! To bliska Waszemu sercu osoba zachowuje się niedojrzale, lub jest najwyzczajniej w świecie toksyczna. Wy mimo wszystko się nie poddajecie i staracie się zachować równowagę emocjonalną. W pierwszej połowie roku Bliźnięta zastanawiają się co zrobić ze swoją sytuacją. Rozważają rożne rozwiązania i starają się wcielić je w życie. U niektórych kobiet pojawia się nowy mężczyzna, którego możecie postrzegać jako stabilną osobę, przy której możecie poczuć się bezpiecznie i to ten facet będzie kołem napędowym do wyjścia z trudnej sytuacji. Panie u których nie pojawi się nowa osoba mogą po prostu zastanawiać się, czy życie bez mężczyzny z którym były będzie lepsze i mogą rozważać opcję wyjścia z tej relacji. Pojawia się u Was karta Rydwan, więc myślę, że niektóre Bliźniaczki zdecydują się na konkretny ruch, nawet taki gwałtowny. Radą jest to, by przemyśleć, czy warto ładować swoją energię w to, w czym dalej tkwicie. Ta sytuacja ma Was czegoś nauczyć, ale musicie pilnować, by nie wyssała z Was waszej cennej energii. Zadbajcie o siebie. Przekaz na drugą połowę roku dla Bliźniąt jest dla Was swoistym ostrzeżeniem. Karty pokazały mi sytuację, w której nie ruszyłyście dalej i nie zaczęłyście od nowa, burząc coś. W drugiej połowie roku dalej jesteście z kimś, kto Was najzwyczajniej w świecie nie szanuje. Powodem dla którego nic nie robicie jest to, że nie macie siły, ale jeśli nic dla siebie nie zrobicie będzie jeszcze gorzej, bo możecie nawet zachorować na depresję. Radą jest to żeby zrobić coś z tą sytuacją z miłości do samego siebie. Odetnij to co złe, podejmij dobre dla siebie decyzje. Warto ruszyć dalej.Macie świetną afirmację, która na pewno Was pocieszy! Jest nią...Ochrona

Ty, Twoi bliscy i Twój dobytek jesteście bezpieczni i chronieni przez niebo!


Dla mnie to znak, że pomimo tego wszystkiego co dzieje się w Waszym życiu, nie watpcie w jakąkolwiek boską energię. Wasi Aniołowie pilnują, by nie stała Wam się krzywda.

WAGAWagi mają specyficzny przekaz bo jest on i do związków w których jest stabilnie, ale i do takich, w których są problemy. Myślę, że zacznę od tej milszej części, która będzie przekazem ogólnym, ale na pewno przypasuje osobom u których jest po prostu OK.U Wag w stałych związkach będzie dość stabilnie, będziecie budować swój związek (energetycznie na miarę Waszego stażu), partner będzie dla Was wsparciem. Pokazujecie się w energii Królowej Buław, więc będziecie nastawione bardzo pozytywnie, będziecie sexy, a w łóżku może być naprawdę ekstra. Wasz partner pokazuje się jako Cesarz, więc jestem przekonana, że otoczy Was opiekuńczym ramieniem i będzie dbał by niczego Wam nie zabrakło. Oczywiście może się zdarzyć, że będzie przejawiał jakieś samcze zapędy pana i władcy, ale spokojnie, myślę, że będziecie czuły się wsparte i zaopiekowane. Wspomniałam o tym Cesarzu i jego specyficznych zapędach bo obok pokazały mi się energie związane z wahaniami nastroju i konfliktami, ale raczej małymi, na zasadzie “Jezu chłopie wynieś te śmieci!”, albo “Ty chyba jesteś nienormalny z tą swoją zazdrością, przecież jesteś dla mnie tym jedynym a pieprzysz trzy po trzy!”. Mogą się przejawiać właśnie takie zachowania, a w związkach z krótszym stażem i młodym partnerem ;) możecie pomyśleć czasem, że partner to po prostu gówniarz i choć dba o Was i okazuje Wam uczucia, to jeszcze musi dorosnąć.


W rodzinach mogą być problemy z dziećmi, ale na zasadzie takiej, że dziecko dojrzewa i ma wahania nastroju. Mimo wszystko nie martwiłabym się na zapas bo pojawiła się karta Gwiazdy, a dla mnie ona jest znakiem, że związek ma opiekę z góry, oraz to że będziecie z nadzieją i optymizmem patrzeć w przyszłość zostawiajac za sobą dawne niesnaski.

Uwaga na ciążę, bo ona też może się pojawić! :)Macie fajną afirmację bo brzmi ona następująco...


Związek bratnich dusz

Właśnie czeka na Ciebie nowy romans, który ma podłoże duchowe.


Stałe związki będą po prostu czuć się dobrze, dla samotnych to zapowiada pojawienie się właśnie takiej bratniej duszy :)Dobrze a teraz przejdźmy do związków problematycznych bo gdy robiłam rozkład na dwie połowy roku to wyczułam, że nie chodzi o szczęśliwe relacje, choć co ostrożniejsi mogą wziąć to jako ostrzeżenie.Waga w pierwszej połowie roku pokazuje się dalej w energi Królowej Buław. Będziecie energiczne, ogniste, z temperamentem, to co powiedziałam wcześniej czyli sexy i gotowe do działania. I bardzo dobrze, bo w pierwszej połowie roku może przydarzyć się Wam coś nieoczekiwanego i jeśli macie właśnie problematyczne relacje, to może się okazać, że los przyniesie Wam pewnego rodzaju oczyszczenie poprzez jakiś mocny zwrot akcji. I ten zwrot akcji może sprawić, że poczujecie się zawiedzione osobą, z którą jesteście w relacji. Może się okazać, że Wasz partner nie był w stosunku do Was lojalny i ta sytuacja przyniesie Wam oczyszczenie. Jeśli nie było sytuacji braku lojalności (nawet zdrady), to Wasz partner może się okazać kimś skostniałym w swoich poglądach, kimś kto nie chce ewoluować i się zmieniać. Przyszło mi do głowy (czy to do kogoś trafi?), że jeśli Wasz partner jest zagorzałym katolikiem (wręcz fanatycznym), a Wy nie, to po prostu się nie dogadacie i trzeba będzie zastanowić się co dalej, a decyzja będzie łatwiejsza dzięki temu, że sprawa wyjdzie na światło dzienne. Radą dla Was jest to, że nawet jeśli ktoś nie był wobec Was w porządku, to nie poddawajcie się, bo przed Wami zawsze może pokazać się coś nowego. W drugiej połowie roku u Wagi może pojawić się zmęczenie sytuacją w której się znalazła, z tym, że to zmęczenie sprawi, że Waga nie będzie miała nawet siły już się obronić, czy walczyć. Skojarzyło mi się to nawet z pewnego rodzaju obojętnością, która pojawia się gdy “walczymy z wiatrakami” (przykład partner fanatyk). Będzie Wam działał na nerwy mężczyzna, manipulant, który będzie prowokował wykańczające Was kłótnie. Rozkład, który zobaczyłam bardzo skojarzył mi się z toksycznym związkiem gdzie partner dewaluuje drugą osobę i wmawia jej, że ta sobie wymyśla, albo jej odbiło, także dziewczyny, jeśli będziecie mieć taką sytuację to może się okazać, że zbierzecie się w sobie albo pęknie w Was coś takiego co sprowokuje Was do odejścia z takiego związku. Radą jest dla Was chłodne podejście do sprawy i to, żebyście nie dały się sprowokować drugiej osobie, która mogłaby wykorzystać coś przeciwko Wam. Jeśli będziecie miały złamane serce to ponad wszystko panujcie nad swoimi emocjami. To bardzo ważne!

WODNIK


Wodnik w 2022 roku wchodzą z głową wypełnioną przeszłymi sytuacjami. Choć męczą się psychicznie i nie mogą spać po nocach przez to co się wydarzyło, ruszają przed siebie! Afirmacja jaką macie, jest bardzo adekwatna do sytuacji...Uwolnij się

Podejmij ryzyko i doświadczenia jako drogę do wzrostu i nauki.W pierwszej połowie roku za Wodnikami ciągnie się cień przeszłej relacji, z której Wodniki wyszły ze złamanym sercem. Pomimo tego, że cierpią, w ich życiu pojawia się nowa, czuła osoba. Co najlepsze nowa osoba wywraca życie Wodnika do góry nogami, bo dzięki niej wodniki podnoszą się po swoich niepowodzeniach i zwycięsko wyzwalają się z nieprzyjemnych sytuacji ;) Macie cudowną radę Wodniki, zwłaszcza kobiety! Dbajcie o swoją kobiecość i bierzcie życie pełnymi garściami. Macie w sobie ogromną siłę do działania więc nie poddawajcie się. W rozkładzie pojawiła mi się karta matki, więc każdej Wodnikowej mamie powiem jedno - szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Chyba znasz to powiedzenie? :)W drugiej połowie roku Wodniki mogą odczuć spadek pewności siebie co może wpływać na nową relację, która ma szansę zagościć w Waszym życiu. Ten spadek pewności siebie może doprowadzić do samotności. Mała dygresja - wszystkie wodniki jakie znam, mają problem z pewnością siebie i kompleksami, co wpływa na ich relacje uczuciowe. Warto, żebyście skorzystali z pomocy specjalisty jeśli macie taki problem, bo takie sytuacje prowadzą do sabotowania samego siebie i możecie sobie zrobić po prostu krzywdę. Idąc dalej, pokazała mi się karta przejścia dalej, ale myślę, że chodzi tu o wyjście z negatywnej sytuacji. Zwróćcie również uwagę na finanse, bo one będą wpływały na Waszą sytuację życiową w drugiej połowie 2022 roku. Nie wydawajcie pieniędzy na rzeczy, które naprawdę Wam się nie przydadzą, lub są po prostu nieistotne. Ważne jest to zwłaszcza dla rodziców, bo w rozkładzie pojawiło mi się dziecko! Jaka jest rada dla Ciebie na drugą połowę 2022 roku? Odetnij to co negatywne. Pokazała mi się sytuacja, w której boisz się, że ktoś Cię skrzywdzi, a chodzi o to, by nauczyć się nie myśleć o takich rzeczach bo możesz to po prostu do siebie przyciągnąć. 

2 komentarze

Miłe, ciepłe słowa a także szczera, kulturalna, i przede wszystkim - konstruktywna krytyka - wszystko jest dozwolone. To motywuje mnie najbardziej w blogowaniu!:)

Chamstwo i obraźliwe teksty lądują w koszu od razu.

Latest Instagrams

© Kreuję swoje życie • Lekka strona lifestyle'u młodej mamy. Design by Eve.