CZYTANIE ROCZNE Z KART TAROTA NA MIŁOŚĆ ♡ 2022 • Byk • Panna • Koziorożec •

12 stycznia 2022

W końcu, w końcu, w końcu! Znaki ziemskie w końcu doczekały się przekazu dla siebie, a ja powiem Wam szczerze, że w natłoku zdarzeń i pracy (i dziecka na zdalnych) nie miałam jak i kiedy dorwać się do laptopa. Sesje priv, życie prywatne i odpoczynek po infekcji skutecznie odciągały mnie od pisania. Zanim przejdziecie do swoich przekazów przypomnę standardowo - może się zdarzyć, że coś może z Wami nie rezonować, więc w takim wypadku musicie sprawdzić swój ascendent, księżyc i Wenus. Niektórzy tarociści mówią, że warto zobaczyć również w jakim znaku siedzi Mars, więc jeśli jesteście dociekliwi to warto sprawdzić. Mam nadzieję, że moje przekazy będą dla Was przydatne i pomogą Wam, jeśli znajdziecie się w trudnej sytuacji.
źródło zdjęcia WeHeartIt
BYKByki pokazują się w 2022 roku jako osoby, które mają dość niejasnej sytuacji uczuciowej. Mają w swoim sercu ma osobę, która albo jest nie stała, albo nie jest w stanie sprecyzować, co do nich czuje, co ma w swoim sercu. Sytuacja jest na tyle niejasna, że Byki nie wiedzą, co mają zrobić i jak postępować. Wypatrują za osobą, która jest prawdopodobnie niestabilna emocjonalnie, albo sama nie wie, czego chce. Myślę, że jednak nie ma co się martwić w zanadrzu, gdyż Byki mają wspaniałą afirmację...Pomocna osoba.

Ktoś chce Ci pomóc. Pomyśl kto i zainicjuj kontakt.Drogie Byczki, czy nie dostrzegacie, że macie wokół siebie cudownych, wspierających ludzi? Przyjaciół, rodziców, osoby, którym na Was zależy. Często takie, które mają doświadczenie i mogą rozjaśnić Wam myśli, opowiedzieć, co by zrobiły gdyby wcześniej wiedziały jak postępować. Mogą to być nawet Wasze koleżanki, ale niezwykle wspierające!W pierwszej połowie roku u Byczków może być nieco nerwowo, bo będą tkwiły w relacji, która jest wielką niewiadomą. Osoba, z którą mają byki do czynienia jest emocjonalnie niedojrzała i nie ma gotowości do związku. Byk czeka i pozwala na takie traktowanie siebie, ale nie będzie trwać to wiecznie. Pokazał mi się przełom w momencie, w którym Byk ma dość takiego traktowania siebie i marnowania swojego cennego czasu. W końcu co jak co, ale gdy Byczek przejrzy na oczy, że nic konkretnego dalej się nie dzieje, nie będzie sobie pozwalać na takie traktowanie. Mogą być takie sytuacje, że osoba, do której Byk czuje coś więcej wykorzystuje sytuację w celu uzyskania przyjemności, lub traktuje Byka jako opcję dla siebie, ale nic więcej. Bykowi mogą puścić nerwy... Radą na pierwszą połowę roku jest to, by nie dawać sobą manipulować i w pewnym momencie zażądać konkretu. Inaczej nic nie ruszy dalej i nie będziecie wiedzieć na czym stoicie. Jeśli uda się Wam w pierwszej połowie roku uzyskać informację, na czym stoicie w tej relacji, to zdecydowanie ruszacie dalej niezależnie od wyniku w drugiej połowie roku. Choć tak naprawdę uważam, że jeśli ta osoba dalej będzie postępowała tak jak postępuje, to Wy po prostu odchodzicie - ja nie widzę innej opcji. NATOMIAST osoby, którym nie udało się nic wyperswadować mniej więcej do czerwca, lipca, pozostają dalej w niejasnej sytuacji uczuciowej. Powiem szczerze, że wygląda to dla mnie niepokojąco, bo ja Was Byki nie poznaję! Jesteście tak charyzmatycznym i silnym znakiem, a dajecie siebie tak traktować. Możecie dalej tkwić w tej sytuacji, ale czy chcecie? To i tak się rozwiąże, los w końcu sam to rozwiąże, tylko czy zrobi to tak, jak Wy chcecie? Mimo wszystko bądźcie dobrej myśli, wszystko się ułoży.

Byki w związkach - uwaga na zatajanie informacji przez partnera, tu też sytuacja może też być nie do końca jasna. Radą dla Was na drugą połowę roku jest to, by podjąć w końcu działanie. Jeśli nic nie zrobicie, możecie zmarnować szansę na coś fajnego. Nie czekajcie na coś, co może nie nadejść.

PANNAMoi drodzy, czy wiecie, że przygotowywałam ten rozkład w Listopadzie? Kto jest ze mną na Tik Toku i ogląda rozkłady tygodniowe ten wie, co dzieje się u Panien i to, że pojawia się u mnie w rozkładach to, że Panny odchodzą od (mniej lub bardziej) przemocowych partnerów. Może być tak, że partner szukał wrażeń nie tam gdzie trzeba i dlatego dochodzi do rozstania. Widzę to rozstanie zdecydowanie, koniec sielanki, niezależnie od tego, czy macie rodzinę czy żyjecie we dwójkę, ale co by nie było, żyjecie dalej i dalej macie szansę na coś cudownego. Macie cudowną kartę wyroczni... Poranne Afirmacje, moi drodzy.


Wypowiadaj pozytywne afirmacje każdego poranka, aby otworzyć bramy manifestacji.Gdy patrzyłam na rozkład, to zobaczyłam w głowie sytuację, że w pierwszej połowie roku Panny po rozstaniach (i myślę bardziej o kobietach) stają się dosłownie “nowym towarem” i “świeżym kąskiem” w świecie damsko męskich (i nie tylko!) relacji. Jesteście rozchwytywane LUB nie wiecie jak macie się zachować, bo wbrew pozorom jest to dla Was coś nowego i świeżego. Co by nie było, trzymacie balans i ze spokojem wchodzicie w nowy etap Waszego życia z ostrożnością patrząc na to, co przed Wami. Wyciągnęłam dla Was kartę radę, którą jest GWIAZDA i uważam, że nie ma co Wam radzić, bo to znak, że co by nie było to wszystko będzie dobrze, a Wy jesteście chronieni przez niebo :)W drugiej połowie roku dopadają Was smutki i niefajne nastroje, a to dlatego, że wracają do Was przykre wspomnienia. Po prostu przeżywacie żałobę po relacji, a ta żałoba ma prawo tak wyglądać. Mimo wszystko widać, że po pierwsze nie jesteście w tym wszystkim samotni, a to rozstanie było dla Was jednak wybawieniem, zwłaszcza jeśli czułyście się w tym związku samotne... Koniec końców udaje Wam się emocjonalnie pożegnać nieudaną relację i w nowy rok wchodzicie ze świeżą kartą. Radą dla Was jest rozsądne i chłodne podejście do sprawy, ale ja widzę, że podchodzicie do tego bardzo rozsądnie i zdrowo co pomaga Wam w tym wszystkim. Szacunek za Wasze podejście, Panny!

KOZIOROŻECKoziorożce pokazują się w dwóch opcjach! Pierwszą jest to, że Koziorożec przyjmuje chłodną postawę i wyczekując końca czegoś odsuwa się na bok by się nie przemęczać ale i by wyleczyć nadszarpniętą psychikę. Drugą opcją jest to, że Koziorożec obserwuje kogoś z ukrycia (ale tak obserwuje, że aż mu oczy wychodzą!) i nie podejmuje żadnej aktywności. Koziorożce, czemu bawicie się w stalkerów? ;) Macie ciekawą afirmację...Podejmij decyzję.

Czujesz się spętany i niepewny? Posłuchaj swojej intuicji i podejmij decyzję.W pierwszej połowie roku u Koziorożców mocno zarysowane są finanse. U niektórych Koziorożców z kasą może być gorzej, ale Koziorożce, jak to Koziorożce, biorą się do roboty i zarabiają pieniądze na wspólne cele. Finalnie jest super, odnosicie jakieś konkretne zwycięstwo i ruszacie do kolejnego etapu w Waszym związku - mówię o tym, bo mocno zarysowuje mi się to, że jeśli w finansach jest u Was stabilnie, to i życie osobiste się układa. Ale jeśli nie chodzi o pieniądze to po prostu wkładacie zaangażowanie w relację i wprowadzacie do niego trochę zabawy co sprawia, że zyskuje on DOSŁOWNIE nowe życie :) Wyciągnęłam Wam kartę radę, ale ta karta mówi mi tyle co - robisz dobrze, Twoje rozsądne podejście się opłaca ;)W drugiej połowie roku może być nieco gorzej. Mocno widać, że Koziorożec bardzo skupia się na pracy i ta sytuacja sprawia, że Koziorożec oddala się emocjonalnie od partnera, który może to boleśnie odczuć. Wasza osoba może czuć się zepchnięta na bok, więc jeśli nie chcecie żeby coś zaszkodziło Waszej relacji, to koniecznie zadbajcie o wspólny czas. Niekoniecznie chodzi o randkowanie, ja raczej myślę o codziennym dbaniu o siebie nawzajem, robienie herbaty, zasypianie i budzenie się razem, przytulanie... Są to małe, ale bardzo znaczące rzeczy, przy których bukiet róż czy kolejny prezent wypada po prostu blado :) No ale mówię dalej. Może być też tak, że po drodze mogą nastąpić jakieś straty co sprawi, że z drugą osobą możecie się nieco od siebie odseparować, ale finalnie jest dobrze bo widać, że zauważacie problem i się nie poddajecie. Jaka rada? Mniej nerwów i chłodu, więcej uczucia. To tyle. Krótko i na temat, co? ;) Ja tam się cieszę, Koziorożce są totalnie bezproblemowe - przynajmniej Panie ;)

1 komentarz

  1. Jestem koziorożcem 😜 dziękuję i przyjmuję 🍀 niech się dzieje 😁 co do miłości to mam wrażenie ,że jedna i druga postawa pasuje do mnie 🤣

    OdpowiedzUsuń

Miłe, ciepłe słowa a także szczera, kulturalna, i przede wszystkim - konstruktywna krytyka - wszystko jest dozwolone. To motywuje mnie najbardziej w blogowaniu!:)

Chamstwo i obraźliwe teksty lądują w koszu od razu.

Latest Instagrams

© Kreuję swoje życie • Lekka strona lifestyle'u młodej mamy. Design by Eve.