CZYTANIE ROCZNE Z KART TAROTA NA MIŁOŚĆ ♡ 2022 • BARAN • LEW • STRZELEC •

23 stycznia 2022

Dziś jest ten dzień w którym trygon ognia w końcu doczekał się swojego horoskopu rocznego. Z jednej strony i tak musiałyście czekać, bo taka została ustalona kolejność w ankiecie na moim instagramie, z drugiej strony przepraszam, ale miałam dużo zajęć i pracy, a że moje dziecko dorasta to również potrzebowało ogromu mojego wsparcia. Z góry powiem, że Barany i Strzelce mają czytania proste i tak dosadne, że aż głowa boli. Nie musiałam się specjalnie rozpisywać. Lew za to potrzebował większego wsparcia, a czemu, to zaraz zobaczycie... Zanim przejdziecie do swoich przekazów przypomnę standardowo - może się zdarzyć, że coś może z Wami nie rezonować, więc w takim wypadku musicie sprawdzić swój ascendent, księżyc i Wenus. Niektórzy tarociści mówią, że warto zobaczyć również w jakim znaku siedzi Mars, więc jeśli jesteście dociekliwi to warto sprawdzić. Mam nadzieję, że moje przekazy będą dla Was przydatne i pomogą Wam, jeśli znajdziecie się w trudnej sytuacji.

źródło zdjęcia TattoFilter
BARANBarany pokazują się w 2022 roku jako osoby nie zakańczające w życiu uczuciowym czegoś, co powinno zostać zakończone. Cały czas naiwnie wierzą w to, że coś się wydarzy. Może być również taka możliwość, że odsuwają się na bok by coś przemyśleć choć tak czy inaczej sprawa wydaje się być stracona. Choć nie jest za ciekawie, to Barany mają wspaniałą afirmację, jaką jest...Umocnienie

Jesteś silniejszy niż Ci się wydaje. To dla Ciebie bezpieczne, aby być silnym!Dziwnie brzmi, prawda? Ale chodzi tu o to, że co by się nie działo, Twoja siła pozwoli Ci przetrwać wszystko!W pierwszej połowie roku Barany cierpią po jakimś zranieniu. Są wręcz dobite po jakimś zranieniu, może nawet zdradzie... Są bardzo zmęczone, nie mają siły się podnieść, nie śpią po nocach. Pod koniec pierwszej połowy roku sytuacja jednak zaczyna się rozjaśniać (zwłaszcza dla Pań) i w życiu Baranów pojawia się nowa osoba. A jak nowa osoba, to i nowe, świeże wiadomości... Radą na pierwszą połowę roku jest to, by się nie mścić na tych, którzy nas skrzywdzili i by raczej skupić się na sobie oraz na własnym samopoczuciu. Gdy odpoczniecie, wyjdźcie do ludzi, a na pewno spotka Was coś miłego :)W drugiej połowie roku Barany jeszcze wychodzą psychicznie ze starego zranienia i zaczynają wychodzić do ludzi. Pojawiają się dwie nowe osoby - jedna o ognistym temperamencie, druga o nieco wrażliwszym typie osobowości. Mimo tego, że kandydaci będą w polu widzenia i fajny związek wisi na horyzoncie, to Barany nie zaczynają nowej relacji, bo po poprzednim rozczarowaniu straciły nadzieję na to, że ktoś okaże się warty ich uczucia. Są dość niestabilne emocjonalnie i nie radzą sobie z własną psychiką. Radą dla Baranów jest opanowanie emocji i spojrzenie na sytuację racjonalnie, bo ciekawa osoba może czmychnąć sprzed nosa.

LEW Lew pokazuje się w 2022 roku bardzo mocno i stabilnie. Widać tu zdecydowanie na JEDNĄ opcję, pewność tego, co się chce i to, że już się nie szuka. Lwy w związkach są po prostu pewne swojej partnerki bądź partnera, lecz samotne Lwy mają trochę inaczej. Widać bowiem tutaj życie wspomnieniami i tęsknotę za kimś co sprawia, że Lwy zaczynają być nieco zmęczone chaosem w swojej głowie. Może być też tak, że Lew ma nierozwiązany konflikt z osobą z przeszłości i chce się z nią pogodzić, bo ta osoba jest kandydatką / kandydatem na poważniejsze partnerstwo. Brak tu emocjonalnej równowagi pomimo pewności swoich decyzji. Jaką macie afirmację...?Praca na własny rachunek

Jesteś urodzonym przedsiębiorcą, a Twój biznes jest otoczony magicznymi okazjami.


Co to oznacza moje drogie Lwy...? Żeby uspokoić emocje, po prostu skupcie się na pracy i zarabianiu pieniędzy.W pierwszej połowie roku Lwy naprawdę wiedzą czego chcą. Kobiety spod tego znaku mogą zmagać się z apodyktycznym, nielojalnym facetem, od którego nie mogą się uwolnić. Pod koniec pierwszej połowy roku udaje im się jednak zebrać do kupy i uciec od tego człowieka co sprawia, że zdecydowanie wygrywają w tej sytuacji. Powodem może być zmartwychwstanie jakiejś relacji, która nie dość, że okazuje się ratunkiem na całe zło, to na dodatek jest spełnieniem marzeń. Panowie za to pozostają w nieprzyjemnych energiach, mają problem z niezdrową zazdrością. U części mężczyzn może powrócić nagle jakaś relacja z przeszłości. Radą dla Lwów - Pań jak i Panów, jest nie burzenie czegoś - czego, to nie wiem ;) Wy to wiecie najlepiej, ale widzę tu, że macie wytrzymać z czymś jeszcze trochę, bo wszystko się ułoży ;) Dla Pań możliwa ciąża, więc jeśli nie chcecie być mamami to uważać!W drugiej połowie roku zaznaczyła mi się mocno sytuacja Lwów, które nie wyszły ze swojej głowy, nazwę to nawet brutalniej - z emocjonalnego więzienia. Niektóre Lwy mogą sabotować samych siebie. Może też pojawić się taka sytuacja, że zaczną się pojawiać nowe okazje i Lew by o czymś zapomnieć wpada w wir pracy, albo wchodzi w związek z kimś i legalizuje go, ale tylko po to by o czymś zapomnieć. Widać tu dużą energię i werwę do działania, ale również wyrachowanie i robienie idioty z drugiej osoby. Przykro mi Lwy, ale w tej połowie roku Wasze działania wyglądają sucho i mam wrażenie, że dla własnego egoizmu krzywdzicie innych ludzi. Radą jest ustabilizowanie własnych emocji, spojrzenie na inne możliwości, ale także nie oszukiwanie innych ludzi, którzy na to nie zasługują. Przykład - bierzecie ślub z kimś kogo nie kochacie by zapomnieć o kimś? To strasznie egoistyczne, nie róbcie tego, nie rańcie innych.
STRZELECU strzelca mocno pokazuje się sytuacja rodzinna więc zakładam, że piszę właśnie do takich osób. Widzę tutaj konflikty w rodzinie a najgorsze jest to, że wszystko widzą dzieci. Może być też tak, że Wasze dzieciaki bardzo to przeżywają, robią się pyskate i odreagowują tą sytuację na innych. Między Wami strzelce a partnerem padają bardzo mocne słowa a Wy zastanawiacie się co z tym zrobić dalej. Macie aż dwie afirmacje!Matczyne uzdrowienie

Gdy uzdrawiają się Twoje emocje dotyczące matki, Twoje pragnienia manifestują się szybciej i dokładniej.


Ułatw sobie życie

Usuń bałagan ze swojego domu i życia zawodowego aby zrównoważyć strumień działania. Dla mnie to proste! Aby móc rozwiązać swoje problemy poradźcie się mamy bądź kogoś, kogo za nią uważacie. Ponadto oczyśćcie swoje relacje prywatne jak i zawodowe - może któreś z relacji zawodowe wpływają źle na Wasze życie prywatne?
Patrząc na afirmację jak i sytuację ogólną, mam wrażenie, że u Strzelca w pierwszej połowie roku rodzi się lub trwa jakiś niefajny romans w pracy. Co jak co ale sprawa wychodzi na jaw i rozpada się jakiś związek lub co gorzej rodzina... U osoby, która była uczciwa upada cała iluzja udanego związku i cudownej osoby u boku. Widzę, że wina zdecydowanie leży tu po stronie popędliwego mężczyzny. W skrajnych przypadkach może się okazać, że kochanka jest w ciąży. Radą jest nie pakowanie się w takie sytuacje, jeśli jesteście facetem lub kochanką Strzelca, bo będziecie musieli ponosić przykre konsekwencje swojego zachowania.W drugiej połowie roku nie ma zaskoczenia, bo Strzelec (bądź osoba Strzelca) ponosi konsekwencje swoich czynów. Strzelec ocenia swoją sytuację bardzo negatywnie i ma w sobie mnóstwo negatywnych emocji. Z tej sytuacji nie ma czego zbierać, więc nie będzie żadnej rady poza tą, że trzeba żyć dalej. Z góry Wam powiem, że jeśli jesteście stroną, która robi źle, to wcale mi Was nie żal, bo nie można krzywdzić innych i może to co się zadzieje w tej połowie roku będzie dla Was odpowiednią nauczką. Tym nieprzyjemnym akcentem kończę ten post. Pozdrawiam.

Prześlij komentarz

Miłe, ciepłe słowa a także szczera, kulturalna, i przede wszystkim - konstruktywna krytyka - wszystko jest dozwolone. To motywuje mnie najbardziej w blogowaniu!:)

Chamstwo i obraźliwe teksty lądują w koszu od razu.

Latest Instagrams

© Kreuję swoje życie • Lekka strona lifestyle'u młodej mamy. Design by Eve.