O BLOGUBloga prowadzę od 8 marca 2011 roku. Przez ponad 3 lata działał pod nazwą "Smallrosie" która 9 stycznia 2015 roku uległa zmianie na "Kreuję swoje życie".


O tym, dlaczego zdecydowałam się na zmiany:
DLACZEGO KREUJĘ SWOJE ŻYCIE?


Blog Kreuję Swoje Życie to strona stworzona z potrzeby zatrzymywania chwil, pilnowania siebie w realizacji postanowień i określonych zamierzeń, dzielenia się własnymi przemyśleniami oraz jako motywacja. W głównej mierze są tu wpisy typowo pamiętnikowe oraz stylizacje, następnie tematyka kulinarna, beauty, a także co nieco z mojego macierzyństwa. Pomimo to, że na blogu pojawiają się moje przemyślenia, jako przemyślenia matki, Kreuję Swoje Życie NIE JEST blogiem parentingowym. Przepadam za pisaniem oraz robieniem zdjęć wszystkiemu, co się rusza i nie tylko, blog jest dla mnie cudownym sposobem na odreagowanie i rozładowanie własnej kreatywności. Na blogu staram się pokazywać to, co miłe i przyjemne nie owijając przy tym w bawełnę.

Na imię mi Marta, mam cudowną córeczkę i ukochanego mężczyznę, mam 24 lata. Jestem optymistyczną realistką, stąpającą twardo po ziemi, a także Technikiem Żywienia. Uwielbiam gotować, kocham piec i robię to z największym zaangażowaniem. Opowiadając dalej, powiem tylko, że siedzi we mnie typowa kobieta lubiąca piękne przedmioty, ubrania, kwiaty, pyszne jedzenie.

Do robienia zdjęć na bloga używam aparatu Canon 600D + obiektyw 1.8 50mm + obiektyw KIT.

Do edytowania ich używam programów Photoshop oraz Photoscape.


Latest Instagrams

© Kreuję swoje życie • Lekka strona lifestyle'u młodej mamy. Design by Eve.