źródło zdjęć: weheartit.com

Nie wiem jak u Was, ale ja już totalnie fiksuję na myśl o nadchodzących świętach! Jestem mega pozytywnie nastawiona i po prostu nie mogę się ich doczekać :) Wiem już jak ubierzemy choinkę, co kupię bliskim na święta i co upiekę na Wigilię. Świąteczny duch wstąpił we mnie wcześniej niż myślałam! I na dodatek to całkiem miłe :) Myślę więc, że już czas na podzielenie się z Wami pozytywną energią i moimi świątecznymi inspiracjami.


Czyste lenistwo sprawiło, że nie chciało mi się szukać czegokolwiek poza Westwing i weheartit (tą stronę uwielbiam za cudowne, inspirujące zdjęcia!) więc przy okazji małych zakupów na Westwing postanowiłam pokazać Wam co ciekawego znalazłam na stronie. Wszystkie rzeczy możecie znaleźć na obecnie trwających kampaniach, a jestem pewna, że wkrótce pojawią się nowe!

W tym roku mam większe pole do popisu więc stawiam na dużą ilość światła we wnętrzu, ciepło i tradycyjne ozdoby z nutą glamour. Uwielbiam święta w takim tradycyjnym wydaniu dlatego stawiam na własnoręcznie robione ozdoby z dodatkiem czerwieni (mamy takie z ubiegłego roku). A że nie muszę wydawać na ozdoby to postanowiłam sprawić sobie przyjemność i kupić nowe świeczniki oraz koc by umilić sobie zimne dni.

 
Lampiony, ozdoby i ciepły koc to nieodłączne elementy świąt, więc zapytam - czy te kolaże nie nastrajają Was świątecznie?:)
Myślicie już o świętach czy zostawiacie to na ostatnie chwile?:)