sukienka TUTAJ   /   bransoletka • prezent


Wiecie co? Kobiety mają ogromną siłę. Nabytą poprzez doświadczenie życiowe. Niektóre zdobywają ją latami, inne są rzucane na głęboką wodę i nie mają wyjścia. Kobieca siła pomaga nam przezwyciężyć trudności, radzić sobie z najgorszymi sprawami. Jest to coś, z czego płeć piękna powinna być dumna. Są jednak kobiety, którym zacierają się granice. Unoszą głowę wysoko sądząc, że są lepsze od innych. Mierzą niżej od siebie płeć brzydką i kobiety, które mają mężczyznę u boku. Zapominają, że siła to nie wszystko. Że nie jest najważniejsza. Biorą na swoje barki wszystko nawet, jeśli mają kogoś, kto może zdjąć z nich ciężar. Śmieją się z tych, którzy pozwalają sobie pomóc. Potrafią nawet posunąć się do najobrzydliwszych zachowań.


Takie kobiety zapominają o delikatności, która każdą z nas czyni pięknym kwiatem. Odrzucają kobiecość zapominając, że ona jest bardzo potrzebna. Nie dostrzegają tego, że obok na pewno jest ktoś kto chce je wspierać. Może to mężczyzna... albo koleżanka. Albo rodzina o której nawet nie pomyślały myśląc kiedyś, że nie mogą oczekiwać wsparcia! Czasem nawet fakt posiadania dziecka nie potrafi wykrzesać z nich choć odrobiny pozytywnych uczuć. Narastająca frustracja i złość, potrafi zmienić damę w chodzącą kreaturę. Oczywiście nie o wyglądzie mowa, lecz o charakterze. Spotkałam wiele takich dziewczyn. Mają siłę, ale także niestety kompleksy które zabijają w nich poczucie pewności siebie. Złe samopoczucie sprawia, że nie potrafią odnaleźć w sobie tego, co piękne. Lekarstwem bywa po prostu... miłość.


Pewnie zastanawiacie się jak tekst ma się do tej białej sukienki którą widzicie na zdjęciach? Otóż...
Dla mnie biała sukienka jest symbolem kobiecości i delikatności. To nasze najwieksze atuty, o ktorych zdarza nam się czasem zapominac. Biel jest czysta i piękna jak kobieca dusza. Jest subtelna i niewinna a mimo wszystko kojarzy mi się ze stuprocentowym zdecydowaniem. To mocny, silny i przebijający wszystko kolor. Biel jest jak pewna siebie, spełniona kobieta nie zapominająca o tym, co naprawdę czyni ją piękną.