Mało jest książek kucharskich, które przyciągnęłyby moją uwagę na dłużej. Tak było właśnie z książką "Cukiernia Lidla" pełną przepisów Pawła Małeckiego. Książkę pożyczyłam od siostry mojego ukochanego, bowiem nie miałam okazji jej dorwać gdy była dostępna. Muszę Wam powiedzieć, że zrobiła na mnie ogromne wrażenie!Księgarnie pełne są książek kucharskich które są napisane dziwnym, zagmatwanym językiem, a zdjęcia nie są ani trochę apetyczne.
Cukiernia Lidla taka nie jest. To kopalnia słodkich przepisów o różnym stopniu trudności, w większości do opanowania przez kuchennych laików. Zdjęcia są tu postawione na piedestale i powiem Wam, że to właśnie one naprawdę grają pierwsze skrzypce. Czy skorzystam z przepisów Pawła Małeckiego? Kiedyś napewno, bo w te święta będzie ona moją słodką inspiracją.
Z pewnością będę zaglądała po to, by karmić się wspaniałymi zdjęciami *.*

Ale dzisiaj książka to nie wszystko! Zielony sweter jest moim absolutnym hitem. Uwielbiam jego krój, kocham za ten piękny, mocny kolor i to, jak cudownie się w nim czuję. Mogę wręcz powiedzieć, że jest to ciuch który podbija moją pewność siebie na 100 level!


sweter TUTAJ   /   spodnie bezmarkowe, podobne TUTAJ
naszyjnik Emporio Armani   /   zegarek Daniel Wellington   /   baleriny z wiązaniem TUTAJ