CZYTANIE ROCZNE Z KART TAROTA NA MIŁOŚĆ ♡ 2022 • Rak • Skorpion • Ryby •

8 grudnia 2021

Nie jestem dobra we wstępach więc powiem Wam krótko, że powrót na bloga w takiej formie jest naprawdę fajną sprawą. Wracam nie tylko z modą i urodą, ale tym razem mam dla Was coś całkowicie nowego, czyli horoskop miłosny na 2022 dla każdego znaku zodiaku. Dziś jako pierwsze biorę pod lupę znaki żywiołu wody i mam nadzieję, że będzie to dla Was coś przydatnego. Ogólnie przekazy nie są mega długie (chyba tylko Waga, Lew i Skorpion mają dłuższe, ze względu na dość skomplikowane sytuacje), ale za to bardzo konkretne i rzeczowe - ja sama taka jestem, więc nie mogło być inaczej! Może się zdarzyć, że coś może z Wami nie rezonować, więc w takim wypadku musicie sprawdzić swój ascendent, księżyc i Wenus. Niektórzy tarociści mówią, że warto zobaczyć również w jakim znaku siedzi Mars, więc jeśli jesteście dociekliwi to zróbcie to. Mam nadzieję, że moje przekazy będą dla Was przydatne i pomogą Wam, jeśli znajdziecie się w trudnej sytuacji.


źródło zdjęcia: PinterestRAK


Raki wchodzą w 2022 rok z nieco połamanym serduszkiem i nieprzyjemną sytuacją, która wiązała się z wbiciem Wam noża w plecy. Ktoś zrobił Wam coś złego, zachował się nieuczciwie, zdradził bądź w jakikolwiek sposób zawiódł Wasze zaufanie. Niby wychodzicie psychicznie z tej sytuacji, no ale nie do końca. Cały czas wokół Was kręcą się depresyjne klimaty, z których ciężko Wam wyjść. Sytuacja materialna również może nie napawać optymizmem. Jaka jest więc dla Was afirmacja...?Ojcowskie uzdrowienie


Twoja osobista moc urośnie, gdy oddasz Niebu wszelkie sprawy związane z Twoim ojcem. 


Ta afirmacja jest dość specyficzna, ale ja ją biorę inaczej - spotkaj się z bliską osobą, tu mowa o ojcu więc niech będzie to ojciec albo osoba którą za takiego uważasz. Porozmawiajcie, zwierz się, przyjmij pomoc, a na pewno zrobi Ci się lżej.Pierwsza połowa roku u Raków wygląda bardzo konkretnie. Widzę, że odwrócił się od Ciebie młody, ognisty mężczyzna, z którym wiązałaś spore nadzieje. Nie ma w tej relacji uczuć, ale ty się nie poddajesz i zastanawiasz się co możesz zrobić by uleczyć Waszą relację. Myślę, że warto jednak zastanowić się nad przyszłością tej relacji, bo w Waszym życiu pojawia się nowa osoba, która zdecydowanie będzie chciała się zaangażować i dać Wam swoje uczucie. Pomyśl czy to nie jest opcja dla Ciebie, czy może wolisz gonić za kimś, kto nie potraktował Cię dobrze? Pamiętaj że po każdej burzy wychodzi słońce. Radą na tą połowę roku jest unikanie nerwowych i konfliktowych sytuacji.Druga połowa roku u Raków wygląda zdecydowanie pozytywniej. Przede wszystkim widzę, że samotność odchodzi w dal. Przemyślałyście sobie pewne sytuacje i decydujecie się rozpocząć nowy etap w Waszym życiu inwestując w to swoje zasoby. Robicie to jednak bardzo ostrożnie i chłodno, nie wykonujecie nie przemyślanych ruchów by nie zostać zranionym. Końcówka roku, myślę, że w okresie od października do grudnia otwieracie się na branie i świat zewnętrzny - singielki na nową miłość, osoby w związkach na otrzymywanie uczuć od swojej osoby. Radą jest to, by nie burzyć tego co uda się Wam zbudować i nie zamykać się w sobie. Wyrażajcie uczucia otwarcie!

SKORPION


Och Skorpiony, u Was zapowiada się ciekawy rok. Jak ciekawy, sami ocenicie. Skorpion pokazuje mi się w energii niestabilności emocjonalnej, wahań nastrojów, do tego Skorpionom może szwankować intuicja. To jest jeszcze w miarę przekaz, bo z tym można iść do psychologa i się nie przejmować. Jest jeszcze trochę gorsza opcja, więc jeśli to rezonuje, to zostańcie przy niestabilności emocjonalnej :P Do rzeczy… W waszym życiu pojawia się jakaś kobieta, która nie jest w porządku w stosunku do Was i staje się tłem, zajmuje Wasze myśli. Może być to jakaś baba, która kręci się obok Waszego chłopa, lub niemiła teściowa. Może być tak, że to właśnie ta kobieta powoduje u Was rozedrganie emocjonalne. Pokazuje mi się, że chcecie ruszyć z tej sytuacji bo zdecydowanie jest dla Was ona dość uwiązująca, nawet emocjonalnie, bo nie musi fizycznie przecież, prawda? Gdy patrzyłam dalej w rozkład, to pokazała się karta symbolizująca jakieś nieprzyjemne zdarzenie, niemiłe wiadomości, które wywracają życie do góry nogami. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - zdecydowanie po burzy wychodzi słońce, a Wy możecie się zająć w spokoju osobą, którą kochacie, bądź znaleźć nową, rokującą dobrze miłość ;)


Afirmacją dla Was jest...


Pozytywna energia


Otaczaj się pozytywnymi ludźmi i sytuacjami, a unikaj negatywności.Pierwsza połowa roku bardzo pasuje do ogólnego przekazu, bowiem Skorpion dowiaduje się o czyimś oszustwie. Wiadomości mogą być związane z finansami bądź biegną ze środowiska zawodowego i co najdziwniejsze co zobaczyłam, jeśli nie dowiecie się o tym dość prozaicznie to… donosi Wam o tym dziecko! Może być tak, że partner Skorpiona oszukuje go i robi ciemne interesy, ale nie wykluczałabym innej kobiety (patrząc na przekaz ogólny). Wydaje mi się, że to czytanie będzie skierowane do Pań, bo Skorpiony pokazały mi się w kobiecej energii, niestety w tej negatywnej, po zranieniu. Powiem Wam jedno - ta sytuacja może Was doprowadzić do depresyjnych nastrojów i możecie stracić siły do obrony. Pokazało mi się, że odsuwacie się na bok by wszystko przemyśleć, ale nie podejmujecie przy tym żadnego ruchu. Radą dla Was jest to, by rozważyć, czy chcecie brać udział w tej sytuacji (można wręcz to nazwać maskaradą) i czy faktycznie warto się tym dalej denerwować.W drugiej połowie roku Skorpion dalej tkwi w toksycznej sytuacji, z której nie ma siły wyjść, może być tak, że po prostu nie będzie mógł (finanse, uwiązanie itp.). Pokazał mi się pewnego rodzaju przeskok dzięki intuicji, co sprawi, że w końcu uda Wam się z tego wyjść i pójść przed siebie. Odnajdziecie w sobie ogromną siłę do tego, a niektórym Skorpionom może pomóc w tym młody, energiczny mężczyzna. Koniec tego roku jest zdecydowanie pod znakiem zakończeń. Rada jest dziwna, bo wygląda jakby dotyczyła całego roku - choć świat Wam spada na głowę, nie poddawajcie się i odkryjcie powody czyjejś nielojalności , by uratować jeszcze to, co się da - zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze.

RYBY


Ryby wchodzą w 2022 rok uwięzione we własnej głowie. Zamartwiacie się tym, co z Waszym życiem uczuciowym, możecie być niepewne partnera lub bać się jego utraty. Od razu Wam powiem, żebyście panowały nad swoimi myślami, bo to one najczęściej kreują Waszą rzeczywistość. Jaką afirmację macie?Pokładaj ufność


Twoje modlitwy się manifestują. Bądź pozytywny i podążaj za swoim przewodnictwem.W pierwszej połowie roku Rybki są w gorszym nastroju. W związku chłodno, w domu chłodno… Między Tobą a Twoim partnerem wyrósł jakiś mur co sprawia, że ukochana osoba może bardziej stawiać na rozum niż na uczucia i może się dystansować. W innych przypadkach może być tak, że partner po prostu dystansuje się emocjonalnie z własnego wyboru w celu przemyślenia wszystkiego, lub wręcz emocjonalnie odchodzi wykazując chłodną, nieprzyjemną, obojętną i zdystansowaną postawę. Rybki pokazują mi się jako postać kobieca, żona, matka. Staracie się zachować spokój ducha, ale widać, że jest Wam ciężko. Radą dla Ryb jest opiekuńcza postawa wobec swoich milusińskich i zwrócenie uwagi na to, czy partner nie przejawia toksycznych, negatywnych zachowań.W drugiej połowie roku Ryba chce szczęścia. Nie chce dłużej tkwić w tym co się działo i zaczyna się coś w niej zmieniać. Ryba zdecydowanie chce iść dalej i choć ciężko jej bo mogą miotać nią wątpliwości na zasadzie “nie wiem co mam zrobić”, “nie wiem jak się mam zachować”, “nie wiem jaką decyzję podjąć”...To w końcu się to udaje i Rybka coś zakańcza. Jeśli nie chodzi o działania w związku, to może być to jakiś przeskok w głowie do którego Rybka musiała dojrzeć. Dla osób samotnych lub po przejściach, karty prognozują nową, satysfakcjonującą relację, w której na pewno będzie dużo ognia. Rada dla Rybek jest całkiem fajna! Musicie po prostu wyjść do ludzi, co pomoże uzdrowić Waszą psychikę i wniesie do Waszego życia dużo kolorów. 


2 komentarze

Miłe, ciepłe słowa a także szczera, kulturalna, i przede wszystkim - konstruktywna krytyka - wszystko jest dozwolone. To motywuje mnie najbardziej w blogowaniu!:)

Chamstwo i obraźliwe teksty lądują w koszu od razu.

Latest Instagrams

© Kreuję swoje życie • Lekka strona lifestyle'u młodej mamy. Design by Eve.